-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для синтезу передпліччя, плеча та кісток кисті)
Тендер Prozorro UA-2024-06-27-010192-a
Завершена
140 615 608.47
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 703 078.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 703 078.04 UAH
Період уточнення:
27.06.2024 17:29 - 09.07.2024 00:00
Відповідь надана
Документи переможця
Номер:
367a743e751245ce9d2ae5e13eeb456a
Дата опублікування:
08.07.2024 18:16
Опис:
Шановий Замовнику!
Відповідно до Додатку 3 переможець відкритих торгів протягом 3-х робочих днів з дати визначення його переможцем повинен надати замовнику документи відповідно до переліку шляхом їх завантаження в електронну систему закупівель PROZORRO (недотримання даної вимоги не є підставою для відхилення тендерної пропозиції).
Тобто, якщо переможець не завантажить в електронну систему закупівель PROZORRO завірену копію балансу та звіту про фінансові результати за останній квартал (для товариств з обмеженою/додатковою відповідальністю), це не призведе до відхилення його тендерної пропозиції?
Дякуємо за відповідь.
Відповідь:
"Шановний Учаснику, дякуємо за зацікавленість у закупівельних процедурах ДП ""Медзакупівлі України""!
У відповідь на Ваше звернення повідомляємо наступне.
Відповідно до вимог Додатку 3 до тендерної документації переможець відкритих торгів для укладання договору про закупівлю протягом 3-х робочих днів з дати визначення його переможцем повинен надати Замовнику перелік визначених документів шляхом їх завантаження в електронну систему закупівель PROZORRO. Недотримання даної вимоги, що стосується надання Замовнику вичерпного переліку документів для укладання договору в строки та спосіб, визначені замовником в тендерній документації, не є підставою для відхилення тендерної пропозиції. Проте, отримання зазначеного переліку документів від переможця відкритих торгів необхідно для укладання договору про закупівлю.
Дата відповіді:
09.07.2024 15:39
Відповідь надана
Щодо розмірів гвинтів
Номер:
6a4ee2f9bbdb4d78af54bff541a3749f
Дата опублікування:
03.07.2024 11:10
Опис:
Замовником у медико-технічних вимогах вказані розміри гвинів для теяких пластин наступним чином: до 10 мм та від 50 мм. Така вимога є вкрай дивною, оскільки саме розміри від 10 мм до 50 мм є найпоширенішими та використовються найчастіше, Тоді як зазначені замовником розміре практично не застосовуються у медичній практиці.
Також на прикладі пластин для фалангів пальців не зрозуміло, чтому діапазон гвинтів повинен бути саме до 8 мм та від 30 мм. Поясніть будь ласка, в яку саме фалангу якої саме істоти може бути вкручено гвинт довжиною більше 30 мм?
Відповідь:
"Шановний Учаснику, дякуємо за зацікавленість у закупівельних процедурах ДП ""Медзакупівлі України""!
Медико-технічні вимоги до предмета закупівлі, що містяться в тендерній документації оголошеної закупівлі, сформовані з урахуванням потреб кінцевих отримувачів, пройшли розгляд групою експертів та фахівців за відповідним напрямом лікування та погоджені МОЗ України, є обгрунтованими та конкурентними. Встановлені медико-технічні вимоги дозволяють взяти участь у процедурі закупівлі постачальникам продукції значної кількості різних виробників, що забезпечує дотримання Замовником принципів публічних закупівель, передбачених Законом України ""Про публічні закупівлі""."
Дата відповіді:
04.07.2024 11:28