-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для синтезу)
Тендер Prozorro UA-2024-04-16-013359-a
Закупівля здійснюється в рамках виконання бюджетної програми 2301420 “Медичні заходи за рахунок коштів, отриманих на рахунок у Національному банку України для задоволення потреб охорони здоров’я” (UNITED24)
Завершена
15 248 494.08
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 76 242.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 76 242.47 UAH
Номер:
588183917b41433ba5ec9136c76fc7c5
Внутрішній номер закупівлі:
21316658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-16-013359-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Карнаух +380671344281 y.karnaukh@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 248 494.08 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2024 19:53 - 21.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2024 19:53 - 24.04.2024 10:00
Аукціон:
26.04.2024 13:54 - 26.04.2024 14:29
Період кваліфікації:
26.04.2024 14:29 - 03.05.2024 15:48
Період завантаження договору:
09.05.2024 00:00 - 19.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 248 494.08 ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для синтезу)