-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пластини для синтезу
Оголошено тендер
15 248 494.08
UAH
Номер:
7ded63b38171430c955d5ce9650e63c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-16-016887-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 248 494.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пластини для синтезу
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023:
46647 Стерильна пластина для фіксування переломів гвинтами, що не розсмоктуються
Дата опублікування:
16.04.2024 19:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пластина для синтезу плечової кістки та комплект гвинтів до неї
×
-
НК 024:2023:
46647 Стерильна пластина для фіксування переломів гвинтами, що не розсмоктуються
Кількість
4 одиниця
Період постачання
(не задано)
Пластина для синтезу ключиці та лопатки та комплект гвинтів до неї
×
-
НК 024:2023:
46647 Стерильна пластина для фіксування переломів гвинтами, що не розсмоктуються
Кількість
4 одиниця
Період постачання
(не задано)
Пластина для синтезу передпліччя та плеча та комплект гвинтів до неї
×
-
НК 024:2023:
46647 Стерильна пластина для фіксування переломів гвинтами, що не розсмоктуються
Кількість
4 одиниця
Період постачання
(не задано)
Пластина для синтезу передпліччя та кісток кисті, та комплект гвинтів до неї
×
-
НК 024:2023:
46647 Стерильна пластина для фіксування переломів гвинтами, що не розсмоктуються
Кількість
4 одиниця
Період постачання
(не задано)
Пластина для синтезу стегнової кістки та комплект гвинтів до неї
×
-
НК 024:2023:
46647 Стерильна пластина для фіксування переломів гвинтами, що не розсмоктуються
Кількість
4 одиниця
Період постачання
(не задано)
Пластина для синтезу кісток гомілки та комплект гвинтів до неї
×
-
НК 024:2023:
46647 Стерильна пластина для фіксування переломів гвинтами, що не розсмоктуються
Кількість
4 одиниця
Період постачання
(не задано)
Пластина для синтезу кісток гомілково-ступневого суглобу та комплект гвинтів до неї
×
-
НК 024:2023:
46647 Стерильна пластина для фіксування переломів гвинтами, що не розсмоктуються
Кількість
4 одиниця
Період постачання
(не задано)
Пластина для синтезу п’яткової, таранної, та кісток стопи та комплект гвинтів до неї
×
-
НК 024:2023:
46647 Стерильна пластина для фіксування переломів гвинтами, що не розсмоктуються
Кількість
4 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписБюджетна програма 2301420 “Медичні заходи за рахунок коштів, отриманих на рахунок у Національному банку України для задоволення потреб охорони здоров’я”
Сума15 248 494.08 UAH