• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Спиця Кіршнера)

НК 024:2019: 58340 — Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса.

Завершена

765 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 825.00 UAH
Номер: 110a3931e7d4428cb089330c207358b0
Внутрішній номер закупівлі: 17647028
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-02-014365-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Сергій Омелянчук +380636519025 s.omelianchuk@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 765 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.05.2023 23:01 - 07.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 02.05.2023 23:01 - 10.05.2023 10:00
Аукціон: 10.05.2023 10:01 - 10.05.2023 10:01
Період кваліфікації: 10.05.2023 10:01 - 17.05.2023 16:56
Період завантаження договору: 23.05.2023 00:00 - 02.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴765 000.00 ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Спиця Кіршнера)