-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спиця Кіршнера
Оголошено тендер
765 000.00
UAH
Номер:
5e34d329463b43a8af3f53c118cff7c1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-02-004284-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
765 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спиця Кіршнера
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування:
02.05.2023 19:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Спиця Кіршнера
Кількість
3 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума765 000.00 UAH