-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Спиця Кіршнера)
Тендер Prozorro UA-2023-05-02-014365-a
НК 024:2019: 58340 — Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса.
Завершена
765 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 825.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 825.00 UAH
Період уточнення:
02.05.2023 23:01 - 07.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим