-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Спиця Кіршнера)
Тендер Prozorro UA-2024-06-10-012581-a
Завершена
20 315 514.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 101 577.57 UAH
мін. крок: 0.5% або 101 577.57 UAH
Номер:
96dc1ade38f94c8695e3f4d5985ccf84
Внутрішній номер закупівлі:
21792121
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-10-012581-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Панасюк +380671344281 m.panasyuk@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 315 514.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.06.2024 18:40 - 18.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2024 18:40 - 21.06.2024 10:00
Аукціон:
24.06.2024 13:10 - 24.06.2024 13:45
Період кваліфікації:
24.06.2024 13:45 - 06.09.2024 17:19
Період завантаження договору:
12.09.2024 00:00 - 22.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 315 514.00 ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Спиця Кіршнера)