-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Спиця Кіршнера)
Тендер Prozorro UA-2024-06-10-012581-a
Завершена
20 315 514.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 101 577.57 UAH
мін. крок: 0.5% або 101 577.57 UAH
Період уточнення:
10.06.2024 18:40 - 18.06.2024 00:00
Відповідь надана
З якого матеріалу має бути виготовлена спиця
Номер:
1fc86a3e8bda4d49b9c13e7ce17f6e76
Дата опублікування:
12.06.2024 15:20
Опис:
Шановний замовник! З якого матеріалу має бути виготовлена спиця? Титан чи сталь?
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за зацікавленість у закупівельних процедурах ДП "Медзакупівлі України"
Додаток 1 до тендерної документації не містить обмежень щодо матеріалу виготовлення спиць. Таким чином учасник може запропонувати вироби з титану або з титанового сплаву, або зі сталі.
Дата відповіді:
14.06.2024 17:57