-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластина дистально-латеральна плечова та комплект гвинтів до неї; Пластина дистально-медіальна плечова та комплект гвинтів до неї; Пластина для дистального відділу ключиці та комплект гвинтів до неї; Пластина для ключиці S-подібна та комплект гвинтів до неї; Пластина для ключиці гачкоподібна та комплект гвинтів до неї; Пластина для проксимального відділу плечової кістки та комплект гвинтів до неї; Пластина пряма реконструктивна та комплект гвинтів до неї)
Тендер Prozorro UA-2024-06-27-010391-a
Завершена
200 560 575.40
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 002 802.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 002 802.88 UAH
Номер:
4ab79b26e0914c3c85dca44f0705e5c8
Внутрішній номер закупівлі:
21950126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-27-010391-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артур Шавалєєв +380671344281 a.shavalieiev@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 560 575.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.06.2024 18:08 - 09.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2024 18:08 - 12.07.2024 10:00
Аукціон:
15.07.2024 15:04 - 15.07.2024 15:57
Період кваліфікації:
15.07.2024 15:57 - 02.09.2024 17:11
Період завантаження договору:
08.09.2024 00:00 - 18.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 560 575.40 ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластина дистально-латеральна плечова та комплект гвинтів до неї; Пластина дистально-медіальна плечова та комплект гвинтів до неї; Пластина для дистального відділу ключиці та комплект гвинтів до неї; Пластина для ключиці S-подібна та комплект гвинтів до неї; Пластина для ключиці гачкоподібна та комплект гвинтів до неї; Пластина для проксимального відділу плечової кістки та комплект гвинтів до неї; Пластина пряма реконструктивна та комплект гвинтів до неї)