-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластина дистально-латеральна плечова та комплект гвинтів до неї; Пластина дистально-медіальна плечова та комплект гвинтів до неї; Пластина для дистального відділу ключиці та комплект гвинтів до неї; Пластина для ключиці S-подібна та комплект гвинтів до неї; Пластина для ключиці гачкоподібна та комплект гвинтів до неї; Пластина для проксимального відділу плечової кістки та комплект гвинтів до неї; Пластина пряма реконструктивна та комплект гвинтів до неї)
Тендер Prozorro UA-2024-06-27-010391-a
Завершена
200 560 575.40
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 002 802.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 002 802.88 UAH
Період уточнення:
27.06.2024 18:08 - 09.07.2024 00:00
Відповідь надана
Анкета Учасника
Номер:
0a327f017da145f7985479640489531a
Дата опублікування:
08.07.2024 18:17
Опис:
Шановий Замовнику!
Відповідно до Додатку 2 до тендерної документації учасник у складі тендерної пропозиції (у вигляді файлів) завантажує в електронну систему закупівель для підтвердження інформації щодо антикорупційної перевірки учасника Анкету для проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів (за формою, наведеною в Додатку 2-а).
Чи потрібно заповнювати всі поля учаснику фізичній особі-підприємцю, так як більшість запитань стосується саме юридичної особи (компанії, організації)?
Дякуємо за відповідь.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за зацікавленість у закупівельних процедурах ДП "Медзакупівлі України"!
У відповідь на Ваше звернення повідомляємо наступне.
Додаток 2-а до тендерної документації (Анкета для проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів) є уніфікованим для усіх учасників, які виявили бажання прийняти участь в процедурі закупівлі.
Зазначені в анкеті визначення «компанія, організація» включають в себе також такий вид учасника, як фізична особа-підприємець, а тому усі наявні в Анкеті пункти необхідно заповнити.
У випадку, якщо певні з пунктів Анкети не застосовуються до фізичної особи-підприємця (наприклад п.3 щодо наявності кінцевого бенефіціарного власника та п.4 щодо материнських та дочірніх компаній), пропонуємо надати відповідь «Ні» з приміткою про те, що відповідний пункт не застосовується до фізичної особи-підприємця.
Дата відповіді:
10.07.2024 11:33
Відповідь надана
Умови поставки
Номер:
45ecf5c577494e2aa2678aa3d38ff0cf
Дата опублікування:
28.06.2024 13:04
Опис:
Шановний замовнику!
Згідно п.2.1 та 2.2 Проєкту Договору поставка товару здійснюється на умовах DAP для постачальника нерезидента та на умовах DDP для резидента України. Таким чином Ви створюєте додаткове логістичне та фінансове навантаження на Постачальника - резидента. Просимо внести зміни у Проєкт Договору та урівняти усіх потенційних учасників,встановивши однакові умови потавки для резидентів та нерезидентів.
Відповідь:
"Шановний Учаснику, дякуємо за зацікавленість у закупівельних процедурах ДП ""Медзакупівлі України""!
Тендерна документація забезпечує можливості участі у процедурі закупівлі учасників як резидентів, так і нерезидентів, надаючи рівне право участі в закупівлі. Однією з вимог документації передбачено можливість постачання товару на умовах DAP/DDP.
Відповідно до п. 1 Розділу ІІІ. ""Інструкція з підготовки тендерної пропозиції"" та пункту 1 Розділу V. ""Оцінка та розгляд тендерної пропозиції"" тендерної документації, з метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій учасник, незалежно від його форми оподаткування, при подачі тендерної пропозиції вносить в електронну систему закупівель інформацію про ціну пропозиції на умовах поставки DDP (Правила Інкотермс - 2020) БЕЗ урахування ПДВ. При укладанні договору про закупівлю з учасником, який зареєстрований в Україні як платник податку на додану вартість, сума ПДВ, розрахована згідно вимог законодавства України, буде нараховуватись на суму пропозиції переможця процедури закупівлі та зазначатись в договорі. У випадку перерахунку ціни в бік зменшення ціни тендерної пропозиції переможця без зменшення обсягів закупівлі, або перерахунку ціни та обсягів товарів в бік зменшення за умови необхідності приведення обсягів товарів до кратності упаковки - сума ПДВ, розрахована згідно вимог законодавства України, буде нараховуватись на перераховану суму пропозиції переможця процедури закупівлі та зазначатись в договорі. При укладанні договору про закупівлю з учасником, який не зареєстрований як платник податку на додану вартість в Україні, або не є податковим резидентом України, сума договору зазначається без ПДВ.
Формування цінової пропозиції належить до дій учасника, який формує свою пропозицію з урахуванням норм і вимог законодавства. Замовник не має жодного впливу на формування логістичного чи фінансового навантаження на постачальника, і тим більш не має можливості змінити законодавче регулювання відповідних сфер діяльності.
Крім того, участь у закупівлі для учасників є добровільною. Згідно зі статтею 42 Господарського кодексу України , підприємництво - це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб'єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку. Згідно зі статтею 44 Господарського кодексу України підприємництво здійснюється на основі, зокрема, комерційного розрахунку та власного комерційного ризику; самостійного здійснення підприємцем зовнішньоекономічної діяльності.
Таким чином, тендерна документація, в тому числі проєкт договору, складена замовником з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель та недискримінації учасників, а також інших вимог Закону України ""Про публічні закупівлі"" та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178, і не містить умов, що обмежують конкуренцію чи призводять до дискримінації учасників, а отже відсутні підстави для внесення змін до оголошення про закупівлю."
Дата відповіді:
01.07.2024 19:59
Відповідь надана
Документи переможця
Номер:
06e92b7b243d4d2993547e77a0408318
Дата опублікування:
28.06.2024 11:59
Опис:
Шановий Замовнику!
Чи може приймати участь у процедурі закупівлі учасник-новостворене ТОВ, строк подання квартальної фінансової звітності для якого ще не настав?Та як фінансові показники впливають на рішення про заключення договору з переможцем торгів?
Відповідь:
"Шановний Учаснику, дякуємо за зацікавленість у закупівельних процедурах ДП ""Медзакупівлі України""!
Ми, як замовник, жодним чином не обмежуємо коло потенційних учасників закупівлі. Усі вимоги до учасника, а також до документів, які він повинен надати у складі тендерної пропозиції, викладені в тендерній документації згідно вимог чинного законодавства.
Зауважуємо, що жодних вимог до фінансових показників учасника при подачі його пропозиції не передбаченно тендерною докуметацією. "
Дата відповіді:
01.07.2024 18:02