-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі нац...×-
Спортивний інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (3730)
- ID: UA-2026-09-03-005285-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278744
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Компресійні штани для відновлення після тренувань для забезпечення підготовки та участі на...×-
Компресійні штани для відновлення після тренувань для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з волейболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 3770)
- ID: UA-2026-08-12-009358-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30066416
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для пресотерапії для забезпечення підготовки та участі національної збірної команд...×-
Апарати для пресотерапії для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 3746)
- ID: UA-2026-08-11-008704-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052360
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пістолети масажні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Украї...×-
Пістолети масажні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фехтування в IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 4437)
- ID: UA-2026-08-06-006340-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30012477
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Компресійні штани для відновлення після тренувань для забезпечення підготовки та участі на...×-
Компресійні штани для відновлення після тренувань для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з волейболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 3770)
- ID: UA-2026-08-04-008023-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988475
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для пресотерапії для забезпечення підготовки та участі національної збірної команд...×-
Апарати для пресотерапії для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 3746)
- ID: UA-2026-08-03-009028-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29977465
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарат для пресотерапії для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди...×-
Апарат для пресотерапії для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з триатлону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 31720000-9 Електромеханічне обладнання), наказ 3727
- ID: UA-2026-07-30-007794-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29954578
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Украї...×-
Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 31720000-9 Електромеханічне обладнання) (наказ 1647)
- ID: UA-2026-06-11-012715-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29514356
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Украї...×-
Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 31720000-9 Електромеханічне обладнання) (наказ 1647)
- ID: UA-2026-06-01-004003-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29392381
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Укр...×-
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з важкої атлетики в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 31720000-9 Електромеханічне обладнання) (наказ 2203)
- ID: UA-2026-06-01-002814-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29391197
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Украї...×-
Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 31720000-9 Електромеханічне обладнання) (наказ 1647)
- ID: UA-2026-05-18-008817-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29254962
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Укр...×-
Малоцінний інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з важкої атлетики в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 31720000-9 Електромеханічне обладнання) (наказ 2203)
- ID: UA-2026-05-11-001025-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29173302
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Украї...×-
Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 31720000-9 Електромеханічне обладнання) (наказ 1647)
- ID: UA-2026-05-07-003134-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29145439
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Украї...×-
Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 31720000-9 Електромеханічне обладнання) (наказ 1647)
- ID: UA-2026-04-28-003221-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29047888
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Украї...×-
Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 31720000-9 Електромеханічне обладнання) (наказ 1647)
- ID: UA-2026-04-16-010243-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28939111
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -