• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пістолети масажні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фехтування в IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 4437)

Інформація щодо оприлюднення на власному вебсайті обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами). Посилання на сторінку, яка доступна для перегляду: https://www.ua-sport.agency/?s=UA-2026-08-06-006340-a

Торги не відбулися

9 375.00 UAH без ПДВ
Номер: e6e0734412904bdaafd8a47789cfd647
Внутрішній номер закупівлі: 30012477
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-006340-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Градомська Людмила Вікторівна +380932350431 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 375.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.08.2026 13:47 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2026 13:47 - 14.08.2026 01:00
Аукціон: з 17.08.2026 14:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 375.00 Пістолети масажні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фехтування в IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 4437)