-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пістолети масажні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фехтування в IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 4437)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-006340-a
Інформація щодо оприлюднення на власному вебсайті обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами). Посилання на сторінку, яка доступна для перегляду: https://www.ua-sport.agency/?s=UA-2026-08-06-006340-a
Торги не відбулися
9 375.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 13:47 - 11.08.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим