• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Компресійні штани для відновлення після тренувань для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з волейболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 3770)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 7 днів назад

240 000.00 UAH без ПДВ
Номер: d3b110790cc048f381f0c18b0f4e1d1e
Внутрішній номер закупівлі: 30066416
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-009358-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Градомська Людмила Вікторівна +380932350431 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 15:36 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 15:36 - 21.08.2026 08:00
Аукціон: з 24.08.2026 14:18
Період кваліфікації: 21.08.2026 08:00 - 27.08.2026 16:18
Період завантаження договору: 02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴240 000.00 Компресійні штани для відновлення після тренувань для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з волейболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 3770)