• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 31720000-9 Електромеханічне обладнання) (наказ 1647)

Завершена

13 984.00 UAH з ПДВ
Номер: 2f6d57e3965741ca86d8e56f584dffed
Внутрішній номер закупівлі: 29514356
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-11-012715-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 13 984.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2026 16:42 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2026 16:42 - 22.06.2026 10:00
Аукціон: з 23.06.2026 12:48
Період кваліфікації: 22.06.2026 10:00 - 23.06.2026 09:56
Період завантаження договору: 29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 984.00 Пістолет масажний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 31720000-9 Електромеханічне обладнання) (наказ 1647)