• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Апарати для пресотерапії для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 3746)

Інформація щодо оприлюднення на власному вебсайті обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами). Посилання на сторінку, яка доступна для перегляду:https://www.ua-sport.agency/?s=UA-2026-08-03-009028-a

Торги не відбулися

140 000.00 UAH без ПДВ
Номер: a798c54d04db4ca8a650f31af5c78416
Внутрішній номер закупівлі: 29977465
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-009028-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Градомська Людмила Вікторівна +380932350431 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 140 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 16:08 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 16:08 - 11.08.2026 08:00
Аукціон: з 12.08.2026 15:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴140 000.00 Апарати для пресотерапії для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 3746)