-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивний інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (3730)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-005285-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
64 298.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
20
год
17
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ebc17d7a7cb4458c832bd56e0ff82fd5
Внутрішній номер закупівлі:
30278744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-005285-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 298.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 11:55 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 11:55 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 11:55 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 11:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 298.00 Спортивний інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (3730)