• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Спортивний інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (3730)

Оголошено тендер

77 158.00 UAH
Номер: 6c858e8e6a0a425e95facae131b5e266
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-006920-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Очікувана вартість: 77 158.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спортивний інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (3730)
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель 2026 року. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 18.06.2026 № 3730
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.09.2026 11:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2026 бюджетний рік.
Код класифікації видатківКПК-2026:3401220 - Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту
Сума77 158.00 UAH