-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підставка для ноутбука- ID: UA-2026-08-10-011356-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042634
Верховний Суд ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Периферійне комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-06-23-004640-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29620162
Верховний Суд ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердотільні накопичувачі- ID: UA-2026-06-09-011403-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29483897
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплектуючі до комп’ютерної техніки (комп'ютерна миша та клавіатура)- ID: UA-2026-06-01-009464-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29397810
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Периферійне комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-05-26-014056-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29347430
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітори- ID: UA-2026-05-25-002322-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29321079
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2026-03-23-006661-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28691045
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердотільні накопичувачі- ID: UA-2026-01-29-006411-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28109577
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтер струменевий кольоровий- ID: UA-2025-12-22-000829-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27686981
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Твердотільні накопичувачі ЛОТ № 2 - SSD накопичувачі (Тип 1)- ID: UA-2025-12-05-013878-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27425420
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Твердотільні накопичувачі ЛОТ № 1 - Флеш-накопичувачі (Тип 1, Тип 2)- ID: UA-2025-12-05-006400-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27417943
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Принтер струменевий кольоровий- ID: UA-2025-11-27-008107-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27297427
Верховний Суд ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердотільні накопичувачі- ID: UA-2025-11-11-011806-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27079034
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердотільні накопичувачі- ID: UA-2025-10-24-012545-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26885507
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Периферійне комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-10-02-005747-a
- Дата створення : 02.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26621848
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -