-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Твердотільні накопичувачі
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-011403-a
Завершена
1 437 073.49
UAH з ПДВ
Номер:
a5aef0db72dd4a519bcf85df85a76833
Внутрішній номер закупівлі:
29483897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-011403-a
Замовник:
ВЕРХОВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
41721784
-
Адреса:
01043, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Шпильова 380445945692 Shpylovatv@supreme.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 437 073.49 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 15:44 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 15:44 - 17.06.2026 12:00
Аукціон:
18.06.2026 12:27 - 18.06.2026 12:50
Період кваліфікації:
18.06.2026 12:50 - 19.06.2026 12:29
Період завантаження договору:
25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 437 073.49 Твердотільні накопичувачі