• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Периферійне комп'ютерне обладнання

код 30230000-0 - комп’ютерне обладнання

Торги не відбулися

284 060.00 UAH з ПДВ
Номер: a686819a761e4afe9bca4a6f54548302
Внутрішній номер закупівлі: 29347430
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-014056-a   
Замовник: ВЕРХОВНИЙ СУД
Контактна особа: Тетяна Шпильова 380445945692 Shpylovatv@supreme.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 284 060.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 17:03 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 17:03 - 04.06.2026 09:00
Аукціон: з 05.06.2026 11:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴284 060.00 Периферійне комп'ютерне обладнання