• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплектуючі до комп’ютерної техніки (комп'ютерна миша та клавіатура)

Завершена

52 660.00 UAH з ПДВ
Номер: 8b08e97045c94d39941a467c70ca696a
Внутрішній номер закупівлі: 29397810
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-009464-a   
Замовник: ВЕРХОВНИЙ СУД
Контактна особа: Тетяна Шпильова 380445945692 Shpylovatv@supreme.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 52 660.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 15:33 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 15:33 - 09.06.2026 12:00
Аукціон: з 10.06.2026 15:11
Період кваліфікації: 09.06.2026 12:00 - 12.06.2026 16:04
Період завантаження договору: 18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴52 660.00 Комплектуючі до комп’ютерної техніки (комп'ютерна миша та клавіатура)