-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Периферійне комп'ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-004640-a
Завершена
286 636.10
UAH з ПДВ
Номер:
292739fa4d1f49df8392f859096795ff
Внутрішній номер закупівлі:
29620162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-004640-a
Замовник:
Верховний Суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
41721784
-
Адреса:
01043, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Пилипа Орлика, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Артем Лашкарьов +380445945689 lashkarov@supreme.court.gov.ua http://supreme.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
286 636.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 11:29 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 11:29 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
01.07.2026 11:17 - 01.07.2026 11:40
Період кваліфікації:
01.07.2026 11:40 - 02.07.2026 12:03
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴235 676.10 Периферійне комп'ютерне обладнання
- Лот №2 ₴50 960.00 Периферійне комп'ютерне обладнання