-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Периферійне комп'ютерне обладнання
Оголошено тендер
286 636.10
UAH
Номер:
296125c2a905434d96fafed5b989d147
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-23-001815-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Верховний Суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
41721784
-
Адреса:
01043, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Пилипа Орлика, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Верховний Суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
41721784
-
Адреса:
01043, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Пилипа Орлика, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
286 636.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Периферійне комп'ютерне обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.06.2026 09:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0551010 - Здійснення правосуддя Верховним Судом
Сума286 636.10 UAH