• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Монітори

Завершена

211 160.00 UAH з ПДВ
Номер: 1ce07b04fa364c27859094c1cb0a83ba
Внутрішній номер закупівлі: 29321079
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-25-002322-a   
Замовник: ВЕРХОВНИЙ СУД
Контактна особа: Тетяна Шпильова 380445945692 Shpylovatv@supreme.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 211 160.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.05.2026 10:33 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2026 10:33 - 02.06.2026 09:00
Аукціон: з 03.06.2026 15:02
Період кваліфікації: 02.06.2026 09:00 - 04.06.2026 12:30
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴211 160.00 Монітори