-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
KVM-перемикач (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний заку...×-
KVM-перемикач (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-02-013349-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272074
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 20 днів (до 23.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітор (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівел...×-
Монітор (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-02-013154-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271887
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 22.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіа...×-
Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіатура, кабель, подовжувач, usb-ethernet адаптер, конектор, usb-концентратор із картрідером, оптичний дисковод, док-станція sata, пристрій захоплення відеосигналу) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-02-012843-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271616
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 22.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Носії інформації (карта пам’яті, оптичний диск, USB flash накопичувач) (код 30230000-0 нац...×-
Носії інформації (карта пам’яті, оптичний диск, USB flash накопичувач) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-02-009548-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268336
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Жорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний заку...×-
Жорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-08-31-010501-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243776
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмно-апаратний комплекс ідентифікації людських облич (код 30230000-0 національного кл...×-
Програмно-апаратний комплекс ідентифікації людських облич (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-08-13-012387-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30082315
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Захищені носії особистих ключів (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021...×-
Захищені носії особистих ключів (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-07-30-008289-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955065
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрій блокування запису (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015...×-
Пристрій блокування запису (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-07-20-007093-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29857145
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Накопичувачі SSD для серверного обладнання (код 30230000-0 національного класифікатора Укр...×-
Накопичувачі SSD для серверного обладнання (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-06-25-011704-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655570
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Накопичувачі SSD для серверного обладнання (код 30230000-0 національного класифікатора Укр...×-
Накопичувачі SSD для серверного обладнання (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-05-19-005763-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29266419
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Носії інформації (карта пам’яті, оптичний диск, USB flash накопичувач) (код 30230000-0 нац...×-
Носії інформації (карта пам’яті, оптичний диск, USB flash накопичувач) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-05-04-012119-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29109643
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Жорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний заку...×-
Жорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-05-04-008144-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29105684
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Жорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний заку...×-
Жорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-04-02-003731-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28801139
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Носії інформації (карта пам’яті, оптичний диск, USB flash накопичувач) (код 30230000-0 нац...×-
Носії інформації (карта пам’яті, оптичний диск, USB flash накопичувач) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-04-01-012841-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28796221
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
KVM-перемикач (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний заку...×-
KVM-перемикач (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-04-01-009552-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28792981
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -