• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Жорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації. Місце поставки товару: Національне бюро, вул. Дениса Монастирського, 3, м. Київ, 03035. Кількість товару: 597 шт. Більш детально у додатку 1 до тендерної документації. Строк (термін) поставки товару: до 23.12.2026 року.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)

3 735 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
18
год
26
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 911f57f64c5b43a8ba6d9bbd5195fe35
Внутрішній номер закупівлі: 30243776
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010501-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
Контактна особа: Іосіфова Вікторія Вікторівна 380443639676 v.iosifova@nabu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 735 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:33 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:33 - 09.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:33 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 735 333.33 Жорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)