-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіатура, кабель, подовжувач, usb-ethernet адаптер, конектор, usb-концентратор із картрідером, оптичний дисковод, док-станція sata, пристрій захоплення відеосигналу) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012843-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації. Місце поставки товару: Національне антикорупційне бюро України, вулиця Дениса Монастирського, будинок 3, місто Київ, 03035. Кількість товару: 1046 шт. Більш детально у додатку 1 до тендерної документації. Строк (термін) поставки товару: не пізніше 23.12.2026 року.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 22.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 22.09.26 12:00)
660 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
19
дн
16
год
16
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
86461af0ee7b48c2b4842d3f6d00954c
Внутрішній номер закупівлі:
30271616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012843-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39751280
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вулиця Дениса Монастирського, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іосіфова Вікторія Вікторівна 380443639676 v.iosifova@nabu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
660 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:58 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:58 - 22.09.2026 12:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:58 - 19.09.2026 00:00
Аукціон:
з 23.09.2026 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴660 833.33 Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіатура, кабель, подовжувач, usb-ethernet адаптер, конектор, usb-концентратор із картрідером, оптичний дисковод, док-станція sata, пристрій захоплення відеосигналу) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)