-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
KVM-перемикач (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013349-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації. Місце поставки товару: Національне бюро, вул. Дениса Монастирського, 3, м. Київ, 03035. Кількість товару: 60 компл. Більш детально у додатку 1 до тендерної документації. Строк (термін) поставки товару: до 23.12.2026 року.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 20 днів (до 23.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 20 днів (до 23.09.26 12:00)
155 050.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
20
дн
16
год
16
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3b4511f148c84fe38003a28dc4ee0259
Внутрішній номер закупівлі:
30272074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013349-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39751280
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вулиця Дениса Монастирського, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іосіфова Вікторія Вікторівна 380443639676 v.iosifova@nabu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
155 050.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 17:43 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 17:43 - 23.09.2026 12:00
Період оскарження:
02.09.2026 17:43 - 20.09.2026 00:00
Аукціон:
з 24.09.2026 12:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴155 050.00 KVM-перемикач (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)