• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Монітор (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації. Місце поставки товару: Національне бюро, вул. Дениса Монастирського, 3, м. Київ, 03035. Кількість товару: 50 шт. Більш детально у додатку 1 до тендерної документації. Строк (термін) поставки товару: до 23.12.2026 року.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 22.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 22.09.26 12:00)

312 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
19
дн
17
год
42
хв
10
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 628bd446137b4dacafa2a4ec38508aef
Внутрішній номер закупівлі: 30271887
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013154-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
Контактна особа: Іосіфова Вікторія Вікторівна 380443639676 v.iosifova@nabu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 312 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 17:21 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 17:21 - 22.09.2026 12:00
Період оскарження: 02.09.2026 17:21 - 19.09.2026 00:00
Аукціон: з 23.09.2026 12:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴312 666.67 Монітор (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)