-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Захищені носії особистих ключів (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-008289-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації. Місце поставки товару: Національне бюро, вул. Дениса Монастирського, 3, м. Київ, 03035. Кількість товару: 100 шт. Більш детально у додатку 1 до тендерної документації. Строк (термін) поставки товару: не пізніше 30 (тридцяти) календарних днів з дня укладення договору. Більш детально у додатку 1 до тендерної документації.
Завершена
132 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b4b152f4879d4c009b669bd0fef3d208
Внутрішній номер закупівлі:
29955065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-008289-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39751280
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вулиця Дениса Монастирського, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іосіфова Вікторія Вікторівна 380443639676 v.iosifova@nabu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 15:37 - 06.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 15:37 - 09.08.2026 12:00
Аукціон:
10.08.2026 15:32 - 10.08.2026 16:01
Період кваліфікації:
10.08.2026 16:01 - 17.08.2026 12:39
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 000.00 Захищені носії особистих ключів (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)