-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Захищені носії особистих ключів (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено тендер
158 400.00
UAH
Номер:
2dc959add6d944129f78a54bf0ef4c69
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-003535-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39751280
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вулиця Дениса Монастирського, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39751280
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вулиця Дениса Монастирського, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
158 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Захищені носії особистих ключів (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.07.2026 11:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6321010 - Забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України
Сума158 400.00 UAH