-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конверти поштові, Конверти поштові, Конверти поштові, Конверти поштові- ID: UA-2025-12-04-008174-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27397118
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Знищувач паперу (шредер)- ID: UA-2025-11-20-012892-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27204621
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку офісний, форматний- ID: UA-2025-11-20-004940-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27196702
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари- ID: UA-2025-11-11-009608-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27076843
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку А4 80г/м2- ID: UA-2025-05-28-003869-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25436203
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конверти бандерольні, Конверти поштові, Конверти поштові, Конверти поштові- ID: UA-2024-11-13-005019-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23231952
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари- ID: UA-2024-11-13-002780-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23229740
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 168%, 105 мкм, 92%, 500 арк., білий- ID: UA-2024-11-08-008309-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23184418
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конверти поштові, Конверти поштові, Конверти поштові, Конверти бандерольні- ID: UA-2024-11-08-004650-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23180846
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі до штампів- ID: UA-2024-05-02-003490-a
- Дата створення : 02.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21460755
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі для штампів- ID: UA-2024-03-25-007950-a
- Дата створення : 25.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21113558
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 165%, 105 мкм, 92%, 500 арк., білий- ID: UA-2023-11-14-003799-a
- Дата створення : 14.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19620291
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари- ID: UA-2023-05-11-006809-a
- Дата створення : 11.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17742762
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку, конверти- ID: UA-2023-05-09-007559-a
- Дата створення : 09.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17713174
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Штампи та їх комплектуючі- ID: UA-2023-04-10-004619-a
- Дата створення : 10.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17454017
Черкаський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35158674ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -