-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари
Тендер Prozorro UA-2025-11-11-009608-a
Завершена
25 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a902490db3da47d0908f92c258f56511
Внутрішній номер закупівлі:
27076843
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-11-009608-a
Замовник:
Черкаський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35158674
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дернова Олена Миколаївна +380472335235 elena_dernovaja@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2025 13:54 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2025 13:54 - 19.11.2025 00:00
Аукціон:
19.11.2025 11:22 - 19.11.2025 11:45
Період кваліфікації:
19.11.2025 11:45 - 19.11.2025 15:20
Період завантаження договору:
25.11.2025 00:00 - 05.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 000.00 Канцелярські товари