-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари
Оголошено тендер
25 000.00
UAH
Номер:
1ecd88dca6a042b3ac5d660b90cbf3c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-11-011316-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Черкаський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35158674
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Черкаський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35158674
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
25 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярські товари
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.11.2025 13:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Канцелярські товари
Кількість
964 штука
Період постачання
до 15.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2025:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума25 000.00 UAH