-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Штампи та їх комплектуючі
Тендер Prozorro UA-2023-04-10-004619-a
Завершена
16 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 84.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 84.50 UAH
Номер:
2cfa582f9d754f78a17969aec529a10c
Внутрішній номер закупівлі:
17454017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-10-004619-a
Замовник:
Черкаський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35158674
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дернова Олена Миколаївна +380472335235 elena_dernovaja@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2023 12:11 - 17.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2023 12:11 - 20.04.2023 00:00
Аукціон:
20.04.2023 00:03 - 20.04.2023 00:03
Період кваліфікації:
20.04.2023 00:03 - 20.04.2023 14:54
Період завантаження договору:
26.04.2023 00:00 - 06.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 900.00 Штампи та їх комплектуючі