-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Штампи та їх комплектуючі
Оголошено тендер
16 900.00
UAH
Номер:
1be799c17da74f7390788ec848ba2682
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-10-002277-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Черкаський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35158674
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Черкаський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35158674
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
16 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Штампи та їх комплектуючі
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.04.2023 11:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Штампи та їх комплектуючі
Кількість
74 штуки
Період постачання
до 30.06.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Сума16 900.00 UAH