• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Канцелярські товари

Завершена

25 240.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 126.20 UAH
Номер: 4f4811cccc0e43789b133f23b2a7be99
Внутрішній номер закупівлі: 23229740
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-13-002780-a   
Замовник: Черкаський окружний адміністративний суд
Контактна особа: Дернова Олена Миколаївна +380472335235 elena_dernovaja@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 25 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.11.2024 10:29 - 18.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.11.2024 10:29 - 21.11.2024 00:00
Аукціон: 21.11.2024 11:58 - 21.11.2024 12:21
Період кваліфікації: 21.11.2024 12:21 - 22.11.2024 15:27
Період завантаження договору: 28.11.2024 00:00 - 08.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 240.00 канцелярські товари