• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Канцелярські товари

Оголошено тендер

25 240.00 UAH
Номер: c2bafbc486b6420a8683605cc3684f7c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-13-002766-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Черкаський окружний адміністративний суд
Замовник: Черкаський окружний адміністративний суд
Очікувана вартість: 25 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Канцелярські товари
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.11.2024 10:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Сума25 240.00 UAH