-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір для друку, конверти
Тендер Prozorro UA-2023-05-09-007559-a
Завершена
424 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 120.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 120.00 UAH
Номер:
1e18265d08824fa68aec6fd39fdb4475
Внутрішній номер закупівлі:
17713174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-09-007559-a
Замовник:
Черкаський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35158674
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дернова Олена Миколаївна +380472335235 elena_dernovaja@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
424 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.05.2023 13:21 - 16.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.05.2023 13:21 - 19.05.2023 00:00
Аукціон:
з 19.05.2023 14:03
Період кваліфікації:
19.05.2023 00:00 - 12.06.2023 09:28
Період завантаження договору:
18.06.2023 00:00 - 28.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴424 000.00 папір для друку та конверти