-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку, конверти
Оголошено тендер
424 000.00
UAH
Номер:
bbcbf6904b2f4121b76db82c39ad730d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-09-002098-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Черкаський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35158674
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Черкаський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35158674
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
424 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папір для друку, конверти
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.05.2023 12:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
папір для друку
Кількість
1300 пачка
Період постачання
до 31.12.2023
конверти
Кількість
56000 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Сума424 000.00 UAH