-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари
Тендер Prozorro UA-2023-05-11-006809-a
Завершена
32 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 160.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 160.00 UAH
Номер:
61c5fbde351442759ecdb7606feefd2e
Внутрішній номер закупівлі:
17742762
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-11-006809-a
Замовник:
Черкаський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35158674
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дернова Олена Миколаївна +380472335235 elena_dernovaja@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2023 14:00 - 20.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2023 14:00 - 23.05.2023 00:00
Аукціон:
з 23.05.2023 11:37
Період кваліфікації:
23.05.2023 00:02 - 23.05.2023 14:23
Період завантаження договору:
29.05.2023 00:00 - 08.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 000.00 канцелярські товари