• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Канцелярські товари

Оголошено тендер

32 000.00 UAH
Номер: b719938e298d4993bf9ab05d616a0b82
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-11-001759-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Черкаський окружний адміністративний суд
Замовник: Черкаський окружний адміністративний суд
Очікувана вартість: 32 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Канцелярські товари
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 11.05.2023 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Біндер чорний 51 мм
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Біндер чорний 25 мм
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Маркер Highlighter 2531-A, 1-5 мм клиноп
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Маркер водостійкий Permanent кругл. 2,5мм., білий
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Маркер водостійкий Permanent D2603, 2 мм круглий чорний
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Маркер водостійкий Permanent D2603, 5 мм круглий чорний
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Підставка для ручок кругла 80х80х100мм, мет, чорна
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Скоби Pro 10/5, Strong, 1000 шт
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 50 пачка
Період постачання до 31.12.2023
Скоби Pro 24/6, Strong, 1000 шт
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 332 пачка
Період постачання до 31.12.2023
Стержні для механічних олівців, 0.5 мм., НВ
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 4 упаковка
Період постачання до 31.12.2023
Олівець графітний, НВ, дерев’яний корпус з гумкою на вершечку
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 48 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Коректор-ручка 10мл
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Ручка масляна з синім стержнем, з гумовим тримачем від ковзання, з можливістю заміни стержня
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 70 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Ручка масляна автом. Reporter, чорна з гумовим тримачем для пальців рук
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Ручка гелева DG 2045, синя
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Фарба штемпельна 7011 синя, колір насичений, 28 мл., на водній основі.
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 7 штуки
Період постачання до 31.12.2023
фарба штемпельна на масляній основі, чорна, швидковисихаюча, 25 мл
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Степлер під скобу №10
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Степлер під скобу №24/6
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 15 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Дестеплер відкритий 5551, чорний
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 16 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Ручка кулькова DESK PEN, з синім стержнем з підставкою на ланцюжку- спіралі
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Ручка кулькова з синім стержнем, з гумовим тримачем від ковзання
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 75 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Ручка кулькова з чорним стержнем з можливістю заміни стержня
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 36 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Ручка кулькова з червоним стержнем і можливістю заміни
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 24 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Стержень кульковий 0.7 мм, 142 мм, синій
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 230 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Стержень 4442, мет., 98 мм, 0.8 мм, синій
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2023
М’який ластик двосторонній
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Точилка без контейнера по типу KUM
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Скріпки круглі нікельовані 78мм. 50 шт
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 30 пачка
Період постачання до 31.12.2023
Скріпки круглі нікельовані 50мм. 100 шт
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 10 пачка
Період постачання до 31.12.2023
Скріпки круглі нікельоровані 28мм. 100 шт
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 50 пачок
Період постачання до 31.12.2023
Лоток вертикальний збірний на 3 відділення
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Зшивач архівуємих документів, пластиковий (арт. f.0187001)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2023
канцелярський ніж 18 мм
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 7 штуки
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Сума32 000.00 UAH