-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукерки вафельні у шоколадній глазурі в асортименті- ID: UA-2026-09-02-010426-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269201
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукерки шоколадні в асортименті- ID: UA-2026-09-02-009670-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268458
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки вафельні у шоколадній глазурі в асортименті- ID: UA-2026-08-07-007358-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025552
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки шоколадні в асортименті- ID: UA-2026-08-07-004701-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30022907
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Какао-порошок, 12%- ID: UA-2026-03-18-011845-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28649328
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі- ID: UA-2025-03-28-002309-a
- Дата створення : 28.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24852639
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі- ID: UA-2025-02-13-013189-a
- Дата створення : 13.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24425421
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Какао-порошок, 12%- ID: UA-2025-02-06-010352-a
- Дата створення : 06.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24339524
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідс...×-
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідсолоджений
- ID: UA-2025-01-29-008968-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24231389
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідс...×-
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідсолоджений
- ID: UA-2024-03-01-009205-a
- Дата створення : 01.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20905674
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідс...×-
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідсолоджений
- ID: UA-2024-02-29-001629-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20887150
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідс...×-
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідсолоджений
- ID: UA-2024-01-12-002739-a
- Дата створення : 12.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20364431
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Цукерки карамельні в...×-
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Цукерки карамельні в обгортках, Какао-порошок непідсолоджений (за рахунок місцевого бюджету)
- ID: UA-2023-01-12-000835-a
- Дата створення : 12.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16575958
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Цукерки карамельні в...×-
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Цукерки карамельні в обгортках, Какао-порошок непідсолоджений (за рахунок місцевого бюджету)
- ID: UA-2022-09-02-005700-a
- Дата створення : 02.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15241218
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Цукерки карамельні в...×-
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Цукерки карамельні в обгортках, Какао-порошок непідсолоджений (за рахунок місцевого бюджету)
- ID: UA-2022-01-10-004112-c
- Дата створення : 10.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13564486
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -