-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі
Тендер Prozorro UA-2025-03-28-002309-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
75799b99249a49a1bc0e147bdfc9c2a9
Внутрішній номер закупівлі:
24852639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-28-002309-a
Замовник:
Токарівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189245
-
Адреса:
37231, Україна, Полтавська область, Миргородський район, село Токарі, вул. Річкова, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Головенець +380958633227 internat100@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-02-13-013189-a
на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукерки шоколадні в обгортках
Кількість
250 кілограм
Період постачання
28.03.2025 - 19.12.2025
Місце постачання
37231, Україна, Полтавська область, c. Токарі, Лохвицький р-н, вул. Річкова, 32
На карті
Цукерки вафельні в шоколадній глазурі
Кількість
250 кілограм
Період постачання
28.03.2025 - 19.12.2025
Місце постачання
37231, Україна, Полтавська область, c. Токарі, Лохвицький р-н, вул. Річкова, 32
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮСМАК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45718686
-
Контактна особа:
0996888501
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Гожулівська будинок 22 квартира 51
Ціна пропозиції
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.03.2025 10:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7d6467a47f764cb3a859ef07733cc785
Ідентифікатор договору:
UA-2025-03-28-002309-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮСМАК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45718686
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Гожулівська будинок 22 квартира 51
Номер договору:
168
Сума договору:
73 760.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
61 467.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.03.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
28.03.2025 09:00
Статус:
Підписаний