• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідсолоджений

Цукерки шоколадні в обгортках – Смак і запах шоколадних цукерок – приємний, гармонійний, характерний для даного товару. Аромат шоколаду повинен бути яскраво вираженим, переважати над ароматом начинки. Жодних сторонніх запахів і присмаку ароматизаторів не повинно бути. Начинка шоколадних цукерок має бути однорідною, без випадіння кристалів цукру. Вага одного виробу 35 грам. Товар поставляється в споживчій (транспортній) тарі, що відповідає вимогам чинного законодавства та забезпечує цілісність товару, його товарний вигляд, а також якість та безпеку під час транспортування і зберігання. Упаковка – паперові ящики. Цукерки вафельні в шоколадній глазурі – Повинні мати однаковий розмір та правильну форму. Вафельні листи рівномірно пропечені, з хрусткими властивостями, начинка розподілена рівномірно. Смак та запах: властиві даному виду вафель, без сторонніх присмаків і запахів. Цукерки мають бути свіжі, без наявності білого нальоту на шоколаді. Кожна цукерка загорнута окремо. Какао-порошок непідсолоджений – Повинен бути від світло-коричневого до темно-коричневого кольору, тускло сірий відтінок не допускається. Смак і запах характерний какао-порошку без стороннього смаку та запаху. З маркуванням на кожній упаковці. Загальні вимоги: Обов’язкова наявність маркування, якісного посвідчення з вказанням нормативного документа, згідно якого виготовлений продукт, ДСТУ, дати виготовлення, пакування, умов зберігання. Маркування містить: назву, вид, ґатунок, склад продукту, умови зберігання, назву країни, масу, кінцеву дату споживання, назва та місцезнаходження підприємства, дані про харчову та енергетичну цінність. Залишковий термін придатності на момент постачання повинен складати не менше ніж 80% від загального терміну зберігання. Постачання продукції проводиться по заявці Замовника за адресою Замовника: вулиця Річкова, 32, село Токарі, Миргородський район, Полтавська область, склад. Кожна партія предмету закупівлі має супроводжуватися документами (накладними, товарно-транспортними накладними на кожну партію товару, належні документи, що підтверджують якість Товару, його походження, технічні характеристики (документами, що підтверджують їх якість та безпеку (посвідчення/декларація виробника про якість, санітарно-гігієнічні висновки, тощо)). Поставка Товару здійснюється: Какао-порошок непідсолоджений – 1 раз на кожні 14 календарних днів протягом дії договору, відповідно до заявки сестри медичної з дієтичного харчування Замовника, транспортом Постачальника чи транспортом перевізника за рахунок Постачальника протягом 5-ти робочих днів з 8.00 до 16.00 з моменту отримання заявки від відповідальної особи Замовника, яка передається телефонним зв’язком або електронною поштою, до 19 грудня 2025 року. Розвантажувальні роботи згідно договору за рахунок Постачальника. Договір набирає чинності з дня його підписання та проставляння ними своїх печаток (у разі їх використання) і діє до 31.12.2025 року. Цукерки шоколадні в обгортках – 250 кілограм, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі – 250 кілограм, Какао-порошок непідсолоджений – 120 кілограм.

Торги не відбулися

135 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 356.00 UAH
Номер: a39be057903e4435a7640843d1ae8425
Внутрішній номер закупівлі: 24231389
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-29-008968-a   
Замовник: Токарівський психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Ольга Головенець +380535636213 internat100@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 135 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.01.2025 13:19 - 03.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.01.2025 13:19 - 06.02.2025 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴135 600.00 Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідсолоджений