• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Цукерки шоколадні в асортименті

Товар не є походженням із Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран Цукерки шоколадні в асортименті – 200 кілограм Обов’язкова наявність на кожній одиниці фасування повинна бути наклейка-етикетка з чинною нормативною документацією. Маркування містить: найменування продукту, вид, ґатунок, склад продукту, умови зберігання, назву країни, масу, дати виготовлення, терміну придатності, назва та місцезнаходження підприємства, дані про харчову та енергетичну цінність. Залишковий термін придатності на момент постачання повинен складати не менше ніж 80% від загального терміну зберігання. Без ГМО, консервантів та барвників, що має бути зазначено на упаковці. Кожна партія предмету закупівлі має супроводжуватися документами (накладними, товарно-транспортними накладними на кожну партію товару, належні документи, що підтверджують якість Товару (сертифікат відповідності, декларація про відповідність або ін.), його походження, дату виготовлення та технічні характеристики). Поставка Товару здійснюється: Цукерки шоколадні в асортименті – 1 раз на кожні 20 календарних днів протягом дії договору, до 18 грудня 2026 року, транспортом Постачальника чи транспортом перевізника за рахунок Постачальника протягом 5-ти робочих днів з 8.00 до 16.00 з моменту отримання заявки від відповідальної особи Замовника, яка передається телефонним зв’язком або електронною поштою. Постачання продукції проводиться по заявці Замовника за адресою Замовника: вулиця Річкова, 32, село Токарі, Миргородський район, Полтавська область, склад. Розвантажувальні роботи згідно договору за рахунок Постачальника. Договір набирає чинності з дня його підписання та проставляння ними своїх печаток (у разі їх використання) і діє до 31.12.2026 року.

Завершена

49 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 4964a21f95134bbc90ad7951a39fddd3
Внутрішній номер закупівлі: 30268458
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-009670-a   
Замовник: Токарівський психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Ольга Головенець +380958633227 internat100@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 49 200.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукерки шоколадні в асортименті
Код ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
Кількість 200 кілограм
Період постачання 31.08.2026 - 18.12.2026
Місце постачання 37231, Україна, Полтавська область, c. Токарі, Лохвицький р-н, вул. Річкова, 32 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВЛАСЕНКО ІВАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Ціна пропозиції 49 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8b0c14fd16f64b11ae15a79e2c34496a
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-009670-a-a1
Постачальник: ВЛАСЕНКО ІВАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Номер договору: 388
Сума договору: 49 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 41 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Цукерки шоколадні №388 від 31.08.26 р. - 49 200,00.pdf