-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідсолоджений
Тендер Prozorro UA-2024-01-12-002739-a
Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами). Цукерки шоколадні в обгортках – 250 кілограм; Цукерки вафельні в шоколадній глазурі – 250 кілограм; Какао-порошок непідсолоджений – 170 кілограм.
Торги не відбулися
146 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 460.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 460.00 UAH
Номер:
4958e38da3aa4c9f853c7cac1a6bd394
Внутрішній номер закупівлі:
20364431
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-12-002739-a
Замовник:
Токарівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189245
-
Адреса:
37231, Україна, Полтавська область, Лохвицький район, село Токарі, вул. Річкова, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Головенець +380535636213 internat100@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
146 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2024 11:43 - 17.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2024 11:43 - 20.01.2024 09:00
Аукціон:
22.01.2024 13:31 - 22.01.2024 14:12
Період кваліфікації:
22.01.2024 14:12 - 14.02.2024 10:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴146 000.00 Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідсолоджений