-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідсолоджений
Тендер Prozorro UA-2024-02-29-001629-a
Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами). Цукерки шоколадні в обгортках – 250 кілограм; Цукерки вафельні в шоколадній глазурі – 250 кілограм; Какао-порошок непідсолоджений – 170 кілограм.
Торги відмінено
146 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 460.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 460.00 UAH
Номер:
1ac487655c1c4c08aabba465a52c384d
Внутрішній номер закупівлі:
20887150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-29-001629-a
Замовник:
Токарівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189245
-
Адреса:
37231, Україна, Полтавська область, Лохвицький район, село Токарі, вул. Річкова, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Головенець +380535636213 internat100@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
146 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.02.2024 10:14 - 05.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.02.2024 10:14 - 08.03.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6c32168c664e4f8b9aef199fffca8d8e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Постановою КМУ від 09.02.2024 № 131 були внесені зміни до Особливостей. Відповідні зміни не були внесені до тендерної документації.
Період оскарження:
01.03.2024 14:59 - 12.03.2024 00:00
Дата опублікування:
01.03.2024 14:59
Дата виконання:
12.03.2024 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴146 000.00 Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Какао-порошок непідсолоджений