-
-
Відкриті торги
-
КЕП
15110000-2 - М’ясо (Тушки курей, філе куряче, свинина)- ID: UA-2021-12-01-005710-b
- Дата створення : 01.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12807699
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (CPV) 15110000-2 М’ясо (Тушки курей, філе куряч...×-
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (CPV) 15110000-2 М’ясо (Тушки курей, філе куряче, М’ясопродукти яловичі (печінка), свинина )
- ID: UA-2021-04-16-005582-c
- Дата створення : 16.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9559056
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
15110000-2 М’ясо (Тушки курей, філе куряче, м’ясопродукти яловичі (печінка), свинина )- ID: UA-2021-03-12-002312-a
- Дата створення : 12.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9030170
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
тушка куряча- ID: UA-2021-01-23-000119-c
- Дата створення : 23.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8234974
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (CPV) 15110000-2 М’ясо (Тушки курей, філе куряч...×-
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (CPV) 15110000-2 М’ясо (Тушки курей, філе куряче, М’ясопродукти яловичі (печінка), свинина )
- ID: UA-2020-12-26-000536-c
- Дата створення : 26.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8013428
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свинина в відрубах- ID: UA-2019-12-18-002635-a
- Дата створення : 18.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4208252
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 (CPV) 15110000-2 М’ясо (Тушка куряча, філе куряче)- ID: UA-2019-12-03-004124-b
- Дата створення : 03.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4104656
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 (CPV) 15110000-2 М’ясо (Свинина в відрубах, печінка яловича)- ID: UA-2019-12-03-003780-b
- Дата створення : 03.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4104145
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 (CPV) 15110000-2 М’ясо (Тушка куряча, філе куряче)- ID: UA-2018-12-04-001060-b
- Дата створення : 04.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2875378
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Курятина (тушки курей)- ID: UA-2017-12-20-001469-c
- Дата створення : 20.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1613171
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15112130-6 КурятинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
печінка яловича- ID: UA-2017-01-18-000499-a
- Дата створення : 18.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 488253
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15114000-0 ПотрухиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тушки курей- ID: UA-2017-01-16-000082-c
- Дата створення : 16.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 480339
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15112130-6 КурятинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яловичина (філе)- ID: UA-2017-01-16-000081-c
- Дата створення : 16.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 480331
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради ЄДРПОУ: 02146682ДК 021:2015: 15111100-0 ЯловичинаЗавершена -